У запорізькому аеропорті поскаржились на дії СБУ

У запорізькому аеропорті поскаржились на дії СБУ

Навколо запорізького аеропорту точиться неабиякий скандал. Кілька днів тому на території компанії співробітники СБУ провели обшуки. Однак керівництво комунального підприємства поскаржилось на дії служби, назвавши їй сфабрикованими.

Так, минулого тижня на території Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" відбулись обшуки. Ймовірна причина обшуків - корупційні схеми щодо відмивання коштів на об’єкті. Однак, як зазначили у пресслужбі міськради, представниками СБУ було вилучено документи, не причетні до кримінальної справи, за якою проводяться слідчі дії.

Згодом керівництво аеропорту звернулося до НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо незаконних дій слідчих СБУ.

За наявною інформацією, справа була порушена у 2015 році щодо дій 2017 року, однак, незважачи на це, слідчі СБУ взагалі не мали повноважень вести відповідне слідство.  Як повідомив директор департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога, НАБУ у минулі роки вже займалося вивченням питання ремонту злітно-посадкової смуги аеропорту, в тому числі ремонту 2017 року.

У підприємстві зазначили, що ця справа ймовірно сфабрикована. Крім того, аеропорт звернувся до слідчих СБУ з вимогою повернути вилучені документи задля відновлення робіт з введення в експлуатацію нового пасажирського терміналу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі