У запорізькому аеропорті СБУ знову проведе обшук

У запорізькому аеропорті СБУ знову проведе обшук

У запорізькому аеропорті анонсували черговий обшук, який проведе СБУ спільно з Державіаслужбою.

Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Володимир Буряк.

Так, за словами мера, з наступного тижня працівники Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" знову будуть змушені зустрічати перевірку. Привід, як зазначає Володимир Буряк, незначний. Але який саме - не повідомляється. 

За останні кілька місяців з приводу роботи аеропорту було отримано понад 30 звернень та проведено перевірки від різних структур: СБУ, прокуратури, ДБР, Держаудитслужби, Державної податкової служби. Крім того, відкрито 5 кримінальних впроваджень.

Раніше ми писали про те, що будівництво нового терміналу всього обійшлося в 1,1 мільярда гривень. Загальний кошторис зріс  на 500 мільйонів за півроку до завершення будівництва. Крім того, аеропорт оголосив про новий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6 934 056 гривень.

За час будівництва, аеропорт також був замішаний у «брудних» справах. Співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі