У запорізькому центрі зайнятості розповіли, коли чекати стабілізації ринку праці

У запорізькому центрі зайнятості розповіли, коли чекати стабілізації ринку праці

Кількість запоріжан, які отримують допомогу по безробіттю, значно зросла. Однак у центрі зайнятості прогнозують, що ринок праці вже починає демонструвати пожвавлення.

Про це повідомили у пресслужбі обласного центру зайнятості.

Так, протягом січня-травня 2020 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 2,8% більше минулорічного показника аналогічного періоду.

За даними центру зайнятості, за п’ять місяців поточного року кількість отримувачів допомоги  по безробіттю дещо зросла, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та становила 32,4 тис. осіб (у 2019 році - 26,7 тис.). Водночас, кількість вакансій, які надали роботодавці до бази даних Запорізької обласної служби зайнятості  зменшилась та становила 17,9 тис. (24,3 тис. у 2019 році).

Це пов'язано з проведенням карантинних заходів. Та наразі фахівці служби зайнятості вже спостерігають пожвавлення ринку праці – із введенням в Запорізькій області адаптивного карантину працедавці поступово збільшують запит на працівників. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є  продавці, кухарі, бухгалтера, водії, електромонтери, покоївки, сторожа та підсобні робітники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі