У Запоріжжі встановили головну ялинку області

У Запоріжжі встановили головну ялинку області

У Запоріжжі на площі Маяковського вже встановили новорічну ялинку. Про це повідомив на свої сторінці у Фейсбук, журналіст Володимир Шак, який сфотографував зелену красуню.

Сьогодні, робітники комунального підприємства «Титан» вже встановили обласну новорічну ялинку, як зазначалось, у цьому році вона буде штучною . Щоб повністю відчувався новорічний настрій, головний "символ" нового року, залишилось тільки прикрасити іграшками та гірляндами.

Нагадаємо, Справжніми "вічно зеленими" буде прикрашена тільки одна ялинка, яку встановлять ​​на площі Фестивальній, а інші — будуть штучними. Всі роботи повинні завершити до 19 грудня.

«Преже №7» спільно з «Титаном» повинні перевести дерев'яні декоративні будиночки з території Ландшафтного парку «Вознесенівський» і парку Перемоги для новорічного містечка на площі Фестивальній, площі Маяковського і бул. Шевченко.

Крім того, у департаменті заявили, що на святкових локаціях будуть встановлені біотуалети. Також охорону ялинок з 19 грудня по 20 січня зобов'язані забезпечити правоохоронці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі