Учасник «справи Марченка» та менеджер багатомільйонних тендерів претендує на посаду замдиректора УКБу

Учасник «справи Марченка» та менеджер багатомільйонних тендерів претендує на посаду замдиректора УКБу

Кандидатом на отримання посади став Євген Ващенко, декларація якого опублікована на сайті НАЗК.

В е-документі вказано, що основним місцем роботи Євгена Ващенка - ТОВ «Строй Лідер», але заробітну плату він також отримує від «Теплобудіморту» та ТОВ "Олімпія Строй".

Зазначається, що в період з 2016 по 2017 роки обидві компанії отримали тендери, спільна сума яких становить 95 млн грн.

Зокрема, нижче вказані всі угоди ТОВ "Теплобудімпорт" (схема укладених договорів):

Нижче вказані всі угоди ТОВ "Строй Лідер" (схема укладених договорів):

 

Так, два тендери в розмірі 40 млн грн. «Теплобудімпорту» виділив Департамент капітального будівництва. На ці кошти підприємство мало зайнятись реконструкцією обласного музею та ремонтом каналізації в одному з районів міста.

У свою чергу, «Строй Лідер» став володарем 23 млн грн. Крім того, у травні 2017 року керівництво компанії виграло тендер ще на 9,1 млн грн, розрахований на реконструкцію спортивного майданчика на базі колегіуму №98.

Як виявилось, «Теплобудімпорт» є родинною власністю голови Департаменту культури та туризму Сергія Білова. Ця ж фірма стала фігурантом у справі розкрадання бюджетних коштів. За даними слідства, до угрупування входив директор ТОВ «Строй Лідер», разом із Пустоваровим і братами Марченками.

Говорячи про директора ТОВ «Строй Лідер», слідчі мали на увазі саме Євгена Ващенка. Також зазначається, що в документах підприємств «Теплобудімпорт» і «Строй Лідер» вказаний один контактний номер, про це повідомляє Запорізький центр розслідування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі