Учасники АТО зібрались на мітинг біля Інституту землеустрою

Учасники АТО зібрались на мітинг біля Інституту землеустрою

АТОвці вимагають виділити землю.

Біля Інституту землеустроюв очікуванні Віталія Туринка зібралися небайдужі люди, зокрема учасники АТО. Мета мітингу - домогтися виділення земельних ділянок учасникам АТО та звільнення представників місцевої влади, які проводили численні махінації з цією землею.

Журналісти "Факти Запоріжжя" поспілкувалися з одним із організаторів заходу, учасником АТО Ігором Маринюком:

- Ми знаємо, що у губернатора була нарада з цього приводу, тому чекаємо, хто з представників влади приїде зараз. Вже п’ять років ми вирішуємо дане питання. Сподіваємось, що новий губернатор і нова влада  серйозно поставляться до проблеми. Ми просимо звільнити тих, хто останні роки наживався на земельній справі. Є інформація про те, що охочі оформити землю повинні були заплатити 500 доларів, але ветерани АТО сюди  не входили. Також ми хочемо зробити комісію, яка перевірить, кому виділяли земельні ділянки.

Нашу увагу привернула жінка, яка виявилась уповноваженою особою учасника АТО з Вільнянського району Азарова Ігоря. Вона надала журналістам цікаву інформацію:

- Цілий рік я оформлюю йому два гектари. Відмови просто смішні. Перша відмова була пов'язана з тим, що не вказали кількість гектарів. Я вказала поле і намалювала ділянку. У клопотанні написано, що два гектари я повинна отримати. Друга відмова стосувалась того, що не вказано район і область, у якій розташована земельна ділянка. Втретє мені відмовили, оскільки "ця земля не призначена для воїнів АТО". 

Наразі учасники мітингу продовжують чекати представників влади. На місці події вже поставили палатку. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі