Учасники ОЗУ на Запоріжжі погрожують представникам поліції? (аудіо)

Учасники ОЗУ на Запоріжжі погрожують представникам поліції? (аудіо)

Сьогодні, 2 грудня, невідомий погрожував генералу ГУНП в Запорізькій області.

Так, близько 13:24 до чергової частини  ГУНП в Запорізькій області зателефонував чоловік, який представився Жорою Аветисяном, та поцікавився чи записуються телефоні розмови, після чого повідомив, щоб передали генералу ГУНП в Запорізькій області, якщо "закриють" його брата, тоді він пошкодує, що на світ з'явився. 

Про це нам стало відомо з проінформованих джерел.

Подробиці в аудіозаписі:

Зважаючи на це, було проінформовано всі правоохоронні структури, зокрема:  УОТЗ ГУНП, ВІОС УКЗ ГУНП, УВБ, ДБР та Запорізьку обласну прокуратуру.

Зазначимо, сьогодні Орджонікідзевський районни суд Запоріжжя обрав запобіжні заходи учасникам небезпечної банди, яка вчиняла тяжкі злочини на території області. Учасників злочинного угрупування підозрюють у викраденнях людей та вбивствах.

Нагадаємо, що у ніч з п’ятниці на суботу, представники Національної поліції в Запорізькій області провели низку обшуків громадян Вірменії, які наразі проживають в Запоріжжі. Департамент стратегічних розслідувань спільно зі слідчим управлінням ГУНП, при силовій підтримці КОРД провів 46 обшуків і 5 затримань. За даними слідства, організатором групи є батько і два його сини. Крім них, в ОЗУ були залучені мешканці Запоріжжя віком від 20 до 38 років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі