Українці просять націоналізувати "Запоріжжяобленерго"

Українці просять націоналізувати 'Запоріжжяобленерго'

На офіційному сайті Президента України, зареєстрували електрону петицію з пропозицією націоналізувати ПАТ "Запоріжжяобленерго".

У ініціативі йдеться, що через численні проблеми та труднощі підприємство не вживати відповідних заходів.

«У зв'язку з численними аваріями підприємство не робить нічого, щоб зменшити їх. Мережі в жахливому стані! Ремонт ніхто не проводить! Прохання провести націоналізацію для попередження енергетичного колапсу у місті Запоріжжя», - йдеться у повідомлені.

Наразі петицію, яку зареєстрували сьогодні, 27 квітня, підтримали 8 осіб із 25000 необхідних.

Нагадаємо, 19 лютого Третій апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Офісу великих платників податків ДФС на ухвалу Запорізького окружного адмінсуду від 08.08.2019 (в справі №280/3689/19), якою було задоволено заяву ПАТ «Запоріжжяобленерго» про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення податківцями коштів з рахунків підприємства (в рахунок погашення податкового боргу на 5,1 млн грн).

Згідно з судовими матеріалами, за даними Офісу великих платників податків ДФС, ПАТ «Запоріжжяобленерго» має загальний податковий борг перед бюджетом у сумі 623,2 млн грн з ПДВ, податку на прибуток, з земельного податку, з орендної плати з юросіб, що виникла на підставі несплачених грошових зобов`язань нарахованих податковим органом за результатами перевірки та самостійно узгоджених грошових зобов`язань задекларованих самим платником податків.

25.03.2019 Запорізький окружний адмінсуд відкрив провадження в справі №280/1169/19 за позовом Офісу великих платників податків ДФС до ПАТ "Запоріжжяобленерго" про стягнення коштів за податковим боргом з податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності, в сумі 125,8 тис. грн та з ПДВ на 85,64 млн грн.

Власником 60% акцій “Запоріжжяобленерго” є Фонд держмайна. Серед міноритаріїв цієї компанії - структури Ігоря Коломойського, Ігоря Суркіса, Костянтина Григоришина.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі