Українцям дозволять знімати готівку у магазинах?

Українцям дозволять знімати готівку у магазинах?

Національний банк України пропонує дозволити українцям знімати готівку в касах магазинів, ресторанів та кафе. Про це повідомляє «ЕХО Київа».

Прес – служба Національного банку України повідомляє, що керівництво пропонує надати можливість власникам електронних платіжних засобів, в разі необхідності, отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, які застосовують реєстратори розрахункових операцій (з відповідною відміткою про реєстрацію). Також обговорюється оптимізація обліку таких операцій.

Таким чином Нацбанк хоче зменшити тінізацію економіки, посприяти подальшому розвитку безготівкового сегмента і зростання фінансової інклюзії жителів країни у цілому. Відповідні норми також містить ухвалений Верховною Радою Закон України «Про внесення змін до Закону України" Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг "та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Нацбанк виніс відповідний проект постанови на громадське обговорення. Оформити пропозиції і зауваження до проекту всі бажаючі можуть до 15 грудня поточного року, і відправити їх на поштову скриньку або через електронну пошту Національного банку України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі