Українські банки призупинили операції з обміну готівкової валюти

Українські банки призупинили операції з обміну готівкової валюти

Найбільші банки України, державний ПриватБанк,та «АльфаБанк» припинив операції з обміну готівкової валюти через дефіцит готівкових доларів та євро. Повідомляють пресслужби банків.

«Призупинення роботи деяких відділень – необхідний захід в умовах поширення небезпечного захворювання в рамках заходів щодо карантину, уведених місцевою владою. Банк як соціально відповідальна компанія піклується як про клієнтів, так і про співробітників», — пояснюють в «Альфа-банку», який входить до переліку системно важливих українських банків.

Там зазначають, що клієнти банку матимуть змогу проводити всі операції онлайн, через інтернет-банкінг.

Крім цього, «Альфа-банк» призупиняє здійснення готівкових валютних операцій, таких як зняття валюти з рахунку у касі банку, купівля готівкової валюти тощо. Обмінювати валюту можна буде й надалі, але онлайн.

«ПриватБанк» у свою чергу запроваджує обмеження на період проблем з міжнародним авіасполученням. Однак, безготівковий обмін валют працюватиме у звичному режимі.

«З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування», — йдеться у повідомленні банку.

Отримати готівкові долари та євро у банківських відділеннях ПриватБанку все ще можливо: їх видаватимуть власникам валютних депозитів, термін яких скінчився. Однак для цього клієнт банку має зробити попереднє замовлення на отримання валютних коштів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі