Український бізнесмен разом із китайською компанією будуть розвивати запорізький «Мотор Січ»

Український бізнесмен разом із китайською компанією будуть розвивати запорізький «Мотор Січ»

Група компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського буде розвивати Мотор Січ спільно з китайською компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Про це повідомив бізнесмен на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сегодня представители группы DCH Александра Ярославского достигли договоренности с китайскими инвесторами, представляющими Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Обе стороны будут вести всестороннее сотрудничество, совместно осуществляя деятельность по развитию украинского авиастроения и, в частности, запорожской Мотор Cич", - йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що DCH має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізького рудника "Суха Балка".

Нагадаємо, В кінці минулого року власник "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв визнав, що угода з китайськими фірмами вже фактично відбулася. Кошти від іноземних власників були отримані ще у 2019 році. За його словами, крім отриманих 100 млн доларів, у цьому році повинен бути ще один транш на150 млн доларів.

Остаточну угоду підтвердив і глава концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус. Він уточнив, що угоду перевіряє Антимонопольний комітет. Однак в червні цього року представник Укроборонпрому повідомив, що концерн більше не претендує на частку в запорізькому підприємстві.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі