Український міністр розповів про майбутній сервіс

Український міністр розповів про майбутній сервіс

Міністр Дмитро Дубілет поділився на своїй сторінці планами щодо майбутнього запуску нового сервісу. Як зазначає урядовець, додаток дозволить позбавитись такого явища, коли чиновники вимагають від громадян квитанцію про оплату.

Представник Кабміну повідомив, що додаток планують створити для того, аби не ускладнювати процедуру сплачування паспорту, аліментів, мита тощо. Оскільки чиновники часто потребують надати квитанцію, необхідно сплачувати послуги у банківському відділенні або друкувати квитанцію на домашньому принтері. Так, новий сервіс дозволить полегшити процедуру.

Буде створено веб-сторінку, до якої зможуть підключитися українські банки. На сторінці додатку користувач вводитиме номер квитанції, після чого вона буде виведена на екран. Отже, кожен громадянин зможе зробити платіж у банку в онлайн режимі, та показати при необхідності квитанцію через сервіс.

Дмитро Дубілет також зазначив, що після створення сервісу необхідно буде навчити чиновників користуватися ним. Крім того, уряд прийме постанову, якою зобов'яже держоргани не вимагати паперові квитанції.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі