Укравтодор запустив інтерактивну мапу, на якій можна поскаржитися на дороги

Укравтодор запустив інтерактивну мапу, на якій можна поскаржитися на дороги

Державне агентство автомобільних доріг України запустило інтерактивну онлайн-мапу, яка містить всю інформацію про проведення ремонтів доріг, заплановані ремонти та перекриття доріг. Крім того, у системі українці можуть поскаржитися на погані дороги.

Як повідомляють в Укравтодорі, нову мапу розробили не тільки для відслідковування інформації, але й для того, аби відстежування роботи підрядників, що виконують ремонти та будівництво автошляхів.

«Громадянин їде автомобільною дорогою — у процесі руху у нього виникають питання. Наприклад, відсутнє освітлення, сміття на узбіччі, вибоїна, перешкода руху тощо. Тепер він має можливість з допомогою браузера напряму звертатися до Укравтодору. Звернення потрапить до диспетчера, а громадянин надалі зможе відстежувати статус його опрацювання і виконання», — пояснюють у пресслужбі Укравтодору.

Основними джерелами отримання даних є інформація від дорожніх служб, дані Гідрометцентру, системи Weigh-in-motion, дорожніх засобів контролю (лідарів, сканерів, камер), GPS-трекерів на техніці підрядників і звернення громадян про ситуації на дорогах. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі