Укрзалізниця розробила план виходу приміського сполучення з карантину

Укрзалізниця розробила план виходу приміського сполучення з карантину

Укрзалізниця розробила план відновлення приміського сполучення: передбачили дві черги відновлення курсування приміських поїздів. Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

Відомо, що за умови скасування чи пом'якшення карантинних заходів Укрзалізниця готова оперативно призначити поїзди і сповістити населення про відновлення приміського сполучення.

«Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно з планом, відбудеться у два етапи: на першому на колії повернуться 745 приміських поїздів для забезпечення підвозу громадян до місць роботи в години «пік», на другому плануємо призначити ще 571 поїзд, і, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух», — пояснив Юрик.

Наразі, проводиться технічний огляд обладнання, перевіряється працездатність обладнання, проводять поточні ремонти вокзалів і поїздів. Для працівників пасажирського господарства закуповують засоби індивідуального захисту.

Також голова правління, зазначив проблему збитковості приміських перевезень через хронічну недокомпенсацію місцевими бюджетами за поїздки пільгових категорій громадян.

Так, за даними фахівців Укрзалізниці, при відновленні курсування на першому етапі, виходячи з місячного розрахунку, компанія недоотримає 279,5 млн грн, а на другому — ще 224,5 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі