«Укрзалізниця» зупиняє пасажирські перевезення до Польщі

«Укрзалізниця» зупиняє пасажирські перевезення до Польщі

«Укрзалізниця» планує тимчасово зупинити пасажирські перевезення до Польщі в ніч з 14 на 15 березня. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Така міра була прийнята у зв’язку з тим, що уряд Республіки Польща вирішив тимчасово закрити  міжнародне сполучення з іншими країнами.

Останні поїзди з Польщі здійснили свої рейси в Україну 14 березня: два поїзди "Інтерсіті+" з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З Києва вранці 14 березня до кінцевої станції Перемишль відправилися два поїзди "Інтерсіті+". На період призупинення пасажирського сполучення із Польщею, більше поїздів до цієї країни "Укрзалізниця" не відправлятиме. Поїзди "Інтерсіті" курсуватимуть до Львова".

Відповідно, продаж квитків на скасовані рейси також зупинено. Тим, хто придбав їх раніше, перевізник пропонує повернути їх у касах або, в разі купівлі онлайн – на сайті чи в мобільному застосунку "Укрзалізниці".​

У компанії зазначили, що з 13 березня припинили пасажирське залізничне сполучення зі Словаччиною через запровадження надзвичайного стану в цій країні.

13 березня Рада національної безпеки і оборони також постановила закрити кордони України на в’їзд для іноземців. Таке рішення ухвалене в рамках протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі