Укрзалізниця звільнить робітників потягу, де уродженець Запоріжжя побив та намагався зґвалтувати жінку

Укрзалізниця звільнить робітників потягу, де уродженець Запоріжжя побив та намагався зґвалтувати жінку

Укрзалізниця звільнить низку працівників, через недбалість яких чоловік проник до поїзда та побив пасажирку. Про це повідомляє пресслужба відомства.

У повідомленні йдеться, що в ході оперативного службового розслідування інциденту встановлено, що на станції П’ятихатки-Стикові, скориставшись відсутністю провідника на робочому місці, чоловік самовільно увійшов до вагона №3 і зайняв вільне місце.

О 03:30, коли жінка звернулась за допомогою до провідника №4 вагону, вони не надали належної допомоги, яка передбачена в таких випадках.

Відтак, із посад буде звільнено провідника вагона, у якому стався інцидент, начальника поїзда, інструктора поїзних бригад, старшого майстра вагонного депо резерву провідників та заступника начальника Маріупольського вагонного депо.

Крім того, проведено додатковий інструктаж усіх провідників щодо недопущення такої ситуації в майбутньому та встановлено жорсткий контроль за дотриманням їх посадових обов'язків.

Нагадаємо, у потязі сполученням «Маріуполь — Київ» сталося ЧП.  Невідомий чоловік, посеред ночі, без верхнього одягу вдерся у купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі