Корупція чиновників, черговий кредит і підозра Гришина: підсумки дня у Запоріжжі

Корупція чиновників, черговий кредит і підозра Гришина: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 29 серпня.

Очільник Запорізької області порушує законодавство?

Новообраний очільник Запорізької області Віталій Туринок подав до НАЗК виправлену декларацію. Однак, житла у Рівному так і не вказав. Цікаво, у пана губернатора дійсно немає житла, чи він порушує законодавство, замовчуючи інформацію? (Читати)

Корупція чиновників не має меж: збанкрутіле підприємство активно освоює бюджетні кошти на ремонт запорізьких автошляхів

Ми продовжуємо знайомити читачів з посадовцями та бізнесменами, які беруть активну участь в розкраданні бюджетних коштів, виділених на ремонт та утримання автошляхів Запорізького краю. Сьогодні говоримо про Ткаченко Сергія Володимировича, який займає начебто скромну посаду начальника філії «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» Дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». (Читати)

Запоріжжя буде брати черговий кредит – депутати схвалили позику в 600 мільйонів гривень

На 42 сесії Запорізької обласної ради депутати погодили питання щодо взяття кредиту на потреби Запоріжжя сумою в 600 мільйонів гривень. Кредит потрібен для перекриття дефіциту міського бюджету. (Читати)

На сесії Запорізької облради прокурор області оголосив заочну підозру депутату Ярославу Гришину

Під час другого пленарного засідання позачергової 30-ї сесії Запорізької обласної ради прокурор області Валерій Романов заочно оголосив підозру депутату облради Ярославу Гришину. Підозру народному обранцю оголошено у рамках справи щодо ДТП, яку Гришин спричинив ще у червні 2018 року. (Читати)

Генпрокурор Луценко написав заяву про відставку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко написав заяву про відставку з посади за власним бажанням, інформує прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган у своєму Facebook. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі