Уряд компенсуватиме ОТГ кошти за надані соціальні сервіси

Уряд компенсуватиме ОТГ кошти за надані соціальні сервіси

Уряд затведив постанову Кабміну щодо компенсування витрати на виконання держпрограм соціального захисту населення.

Про це заявила Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

За даними Міністерки, Міністерство соцполітики платитиме за кожне приймання документів із державного бюджету, аби стимулювати ОТГ до активного розвитку, .

"У законі про Державний бюджет на 2020 рік визначено бюджетну програму для компенсації частини витрат на виконання державних програм соціального захисту населення. На її реалізацію передбачено 150 млн грн. Урядом затверджено механізм використання цих бюджетних коштів. Їх головним розпорядником є Мінсоцполітики", – повідомила Юлія Соколовська.

Так, право на отримання грошової компенсації мають виконавчі органи ОТГ, що надають послуги з приймання документів для призначення соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій, грошового забезпечення, послуг окремим категоріям населення тощо. А також ті, що здійснюють їх передачу структурним підрозділам з питань соціального захисту населення в електронній формі за допомогою «Інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада».

У зв'язку з цим буде створена система фронт-офісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ. Для подачі документів на призначення різних видів соціальних допомог людині не потрібно їхати у районний чи обласний центр. 

У свою чергу, опрацюванням документів займатиметься «бек-офіс», в який інформація направлятиметься одразу із декількох «фронтів».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі