Уряд назвав терміни повного відновлення роботи громадського транспорту

Уряд назвав терміни повного відновлення роботи громадського транспорту

Міністр інфраструктури Владислав Криклій та Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, визначили строки повного відновлення громадського транспорту у містах країни, однак дати дещо різняться.  

За словами міністра інфраструктури, до кінця карантину, поки до 22 травня, різких змін щодо громадського транспорту не буде, і більша кількість людей зможе користуватися ним після цієї дати.

"Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в межах нової реальності. Тобто тотальний масковий режим, обов'язкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція", - зазначив Криклій.

Однак у свою чергу Прем’єр Денис Шмигаль на засідані Уряду, повідомив, що кожне місто має адаптивно і розумно підходити до забезпечення роботи громадського транспорту.

"Запуск громадського транспорту ми плануємо робити у тому числі у рамках нашої концепції "адаптивного карантину". І тут у нас спільна відповідальність з місцевою владою, коли всі аспекти цього рішення будуть чітко прораховані", - сказав Шмигаль.

Оскільки робота транспорту у великих містах, зможе призвести до нових спалахів захворювання, влада міста повинна керуватися безпосередньо безпекою громадян. «Кожен міський голова, несе особисту відповідальність за ситуацію у кожному місті», - додав він.

"Кількість громадського транспорту треба збільшувати з 11 травня, щоб забезпечити людям можливість добиратись до місць роботи для того бізнесу, який вже буде відкритий. І кожне місто, кожен орган місцевого самоврядування має адаптивно і розумно підходити до забезпечення роботи громадського транспорту у містах", - підкреслив Шмигаль.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі