Уряд планує скоротити штат районних держадміністрацій

Уряд планує скоротити штат районних держадміністрацій

Держслужбовцям допоможуть знайти роботу.

Український Уряд планує скоротити штат районних державних адміністрацій на 18449 позицій. Таке рішення має підвищити ефективність роботи державних органів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Міністр Дмитро Дубілет.

За даними чиновника, було визначено низку принципів скорочення. Зазначається, що частина функцій РДА дублюються з ОТГ, деякі з них є застарілими, а деякі можна перенести на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади та навіть Київ).

Аби мінімізувати удар, співробітників РДА повідомлять про скорочення за два місяці, виплативши усі компенсацінйі витрати. Крім того, держслужбовцям дпоможуть знайти роботу. Кожного співробітника супроводжуватиме кар'єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування. До процедури залучено не лише Центр Зайнятості, але й Профспілки.

Для державних службовців буде запущено курс з ІТ-грамотності, аби вони могли стати більш конкурентними на ринку праці.

Нагадаємо, що по Запорізькій області активно тривають так звані "кадрові пертурбації". Зокрема, це стосується і проєкту «соціальний ліфт» (платформа для підбору кадрів на посади голів РДА, — ФЗ). Кандидати на посаду очільників райадміністрацій вже подали декларації – тому ми оприлюднили їх прізвища та рід занять.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі