Уряд погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови ЗОДА

Уряд погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови ЗОДА

В Уряді погодили проєкти указів Володимира Зеленського про звільнення Віталія Туринка з посади очільника Запорізької ОДА. Натомість, новим головою облдержадміністрації стане Віталій Боговін.

Відповідні рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів.

Так, за словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, заява про звільнення Віталія Туринка написана за угодою сторін. 

Віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що Запорізька область сьогодні знаходиться, з точки зору ефективності голови ОДА, на третьому місці з кінця рейтингу. Також він додав, що правоохоронні органи повідомили інформацію про відкриті кримінальні провадження на заступників чинного голови Запорізької ОДА.

Довідка:

Боговін Віталій Вікторович - український аграрій. Співвласник групи компаній BKW Group, в яку входять 16 юридичних осіб та понад 1800 робітників.

Після здобуття вищої освіти в Дніпровському державному аграрно-економічному університеті пройшов трудовий шлях від бригадира до найманого директора агрофірми. З 2006 започаткував власний бізнес.

У 2010 році, разом з партнером Вадимом Коверніком створили агрохолдинг Landfort, який займається обробкою землі й виробництвом сільськогосподарської продукції. Станом на 2019 рік у структурі цього агрохолдингу входить 7 підприємств в 3-х областях.

У 2016 році Віталій Боговін об'єднує всі свої активи в ГК BKW. Загальна площа земель, які обробляє ГК BKW досягає 38 тисяч гектарів і має зерносховища об'ємом 112 914 квадратних метрів.

У червні 2019 року Віталій Боговін виявив бажання брати участь у позачергових виборах до Верховної Ради 9 скликання. Балотуватися вирішив по 78 одномандатному округу - там, де розташовані його підприємства. Висувався від партії Слуга Народу. За результатами виборів не пройшов до Верховної Ради. Програв представнику "Опозиційної платформи - за життя" Пономарьову Олександру, який отримав на 3 289 голосів більше (4,41%).

Раніше ми повідомляли про те, що у лютому розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації № 51 було затверджено видатки на забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій області на 2020 рік у розмірі 291 963 300 гривень, а через три місяці цю суму було збільшено до 300 025 200 гривень.

Відповідні зміни у бюджетну програму Запорізької обласної державної адміністрації на 2020 рік затвердив Віталій Туринок своїм  розпорядженням від 18 травня № 188.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі