Уряд повідомив, у яких банках запоріжани зможуть отримати державний кредит

Уряд повідомив, у яких банках запоріжани зможуть отримати державний кредит

В уряді повідомили, що анонсовані напередодні дешеві кредити на розвиток свого бізнесу в межах програми «Повертайся і залишайся» держава видаватиме через усі банки, які забажають взяти участь у цій програмі. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов у коментарі журналістам «1+1».

«Буде веб-сайт, який незабаром анонсують, на ньому будуть усі банки, куди можна звертатися за таким кредитом. Точно будуть державні банки, тому що у них багато відділень, вони мають певну інфраструктуру й надійність, але всі інші банки, які хочуть приєднатися до цієї програми, будуть також анонсовані на цьому сайті», — повідомив Милованов.

Головними критеріями надання кредиту стане бізнес-план, а виділенні кредитні кошти для справи будуть під контролем держави, агенцій та банків.

Нагадаємо, Державна програма, яка має назву «Повертайся і залишайся» пропонує видавати дешеві кредити для ведення власної справи українцям  під 5, 7 та 9% річних.

За його словами кредити в межах програми видаватимуть на суму до 1,5 мільйона гривень на 5 років. Розмір відсоткової ставки за кредитом буде залежати від того, чи створюватиме новий або наявний бізнес нові робочі місця для українців.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі