Уряд призначив нового очільника Запорізького титано-магнієвого комбінату: що відомо?

Уряд призначив нового очільника Запорізького титано-магнієвого комбінату: що відомо?

Кабінет міністрів України видав розпорядження у якому йдеться про призначення виконуючим обов’язки директора товариства з обмеженою відповідальністю “Запорізький титано-магнієвий комбінат” – Сергія Лубеннікова. Відповідна інформація оприлюднена на Урядовому порталі. 

Як йдеться у документі від 26 лютого, Уряд погодився з пропозицією Фонду державного майна щодо призначення самого цього кандидата. Відповідне розпорядження вже підписав Прем’єр міністр Олексій Гончарук.

За даними сервісу YouControl, Лубенніков Сергій Вікторович - є директором та засновником ТОВ “ВС Менеджмент Груп” у Бердянську. Рід діяльності товариства - неспеціалізована оптова торгівля. Також він був колишнім засновником ТОВ “Завод Олександрія-кран”, яке займалося виробництвом підіймально-транспортного устаткування.

Декларація у новоспеченого, тимчасово призначеного посадовця – відсутня.

Як повідомлялося, до цього директором підприємства був Володимир Сивак. Детективи НАБУ підозрювали у розтраті коштів підприємства в сумі 492 млн гривень.

У грудні 2018 року Титано-магнієвий комбінат, який належав олігарху Дмитру Фірташу, через суд повернули державі. У березні 2019 року Касаційний господарський суд у складі Верховного суду завернув на друге коло справу про повернення заводу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі