​​«Уряд продовжує карантин до 11 травня» – Прем’єр-міністр

​​«Уряд продовжує карантин до 11 травня» – Прем’єр-міністр

Сьогодні, 22 квітня, на засіданні Кабінету міністрів було прийнято рішення продовжити карантин до 11 травні у зв’язку з епідемією корона вірусу.

При ухваленні рішення міністри спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня.

Зокрема також наголосили про чіткий, розроблений план виходу із карантинних обмежень, який складається з 5 етапів.

«Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%. За нашими розрахунками, «День К» має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією, як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція»,- йдеться у повідомлені.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі