Уряд пропонує іноземним компаніям інвестувати у запорізькі об'єкти

Уряд пропонує іноземним компаніям інвестувати у запорізькі об'єкти

Кабінет міністрів створив «Інвестиційний атлас України» спеціально для іноземних інвесторів, до якого включили «ласі» об’єкти зі всієї країни. До списку увійшли «Запоріжобленерго», аеропорт та острів Хортиця.

Щодо «Запоріжобленерго», міністри зазначили, що це підприємство є монополістом на ринку електроенергії. Доля держави складає 60,25%, яку вони віддають під приватизацію. Сума активів станом на 2018 рік становила 110,6 мільйонів доларів.

Новенький запорізький аеропорт навколо, якого йдуть запеклі суперечки та багато балачок,теж потрапив до атласу. В описі об’єкту зазначається, що на даний час аеропорт розширює кількість авіакомпаній, у тому числі співпрацює із низкою бюджетних компаніями, що суттєво розширить географію польотів країною.

Згадали не злим словом вклад міської влади, які ініціював комплексну модернізацію існуючого аеропорту і почали будівництво нового пасажирського терміналу за європейськими стандартами. Проводиться масштабний ремонт, в тому числі реконструкція злітно-посадкової смуги; розширюється географія рейсів. Однак об’єкт зазначений, як той, що підлягає концесії.

Нагадаємо, вже цілий місяць навколо Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" точиться скандал, точніше - навколо його потенційної концесії. Запорізькі депутати, на чолі з міським головою, активно відстоюють приналежність аеропорту Запоріжжю, проте у травні минулого року обранці були іншої думки.

Острів Хортиця, теж включена до переліку об’єктів, які підлягають інвестуванню. Високопосадовці пропонують зробити з нього - міжнародний туристичний центр, з територією для спорту та оздоровлення та історичним осередком.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі