Уряд України продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Уряд України продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Кабінет міністр України продовжив адаптивний карантин щонайменше до 31 жовтня. Однак країну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу. Про це на засіданні уряду заявив Денис Шмигаль.

Із 3 серпня в Україні набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону. Однак з 1 вересня посилюють обмеження у «зеленій» зоні, тобто там, де найкраща ситуація.

Кабмін забороняє у «зелених» зонах проведення дискотек, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Уряд вважає, що такі заклади не дотримуються карантинних умов та сприяють поширенню вірусу серед молоді.

Також забороняється проведення концертів. Але виняток роблять для тих закладів культури, для яких проведення концертів упродовж останнього року є основним видом діяльності.

Крім того уряд заборонив в'їзд іноземців до України майже до кінця вересня через зростання кількості захворювання. Обмеження не стосуватимуться іноземців, які мають посвідку на проживання, представників дипмісій тощо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі