Уряд вніс зміни до карантинних обмежень

Уряд вніс зміни до карантинних обмежень

На засіданні Уряду внесли зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19, де уточнюється перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції. Про це повідомив Прем’єр-міністр на своїй сторінці у Телеграм.

Дозвіл працювати отримали, зокрема, установи поштовою та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, об’єкти зі збирання і заготівлі відходів, заклади торгівлі будівельними матеріалами, хімчистки.

Крім того, уряд дозволив не дотримуватися обов'язкової самоізоляції деяким громадянам, старшим за 60 років.

Так самоізоляція не поширюється на депутатів всіх рівнів, мерів, суддів, військовослужбовців та правоохоронців.

Також до цієї категорії відносяться ті, хто бере безпосередню участь в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Також це розповсюджується на категорії осіб, які працюють у наступних галузях: енергетика, сільське господарство, хімічна промисловість, транспорт, інформаційно-комунікаційні технології, банківський та фінансовий сектор, оборонна промисловість, централізоване водопостачання та водовідведення, постачання електроенергії та газу, виробництво харчових продуктів, охорона здоров'я, комунальні, аварійні та рятувальні служби, підприємства, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, об'єкти потенційно небезпечних технологій та виробництв.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі