Усі школи курортного міста закрито на карантин

Усі школи курортного міста закрито на карантин

З 25 січня у Бердянську, в усіх шкільних та позашкільних закладах призупиняється освітній процес. Повідомляє пресслужба Бердянської міської ради.

Протягом останнього тижня кількість захворілих збільшувалася поступово, а вже сьогодні, 24 січня, відбулося значне збільшення. В цілому по місту — 16,2% хворих школярів. Найбільше у школах №1 — 18%, №2 — 25%, №11 — 20%, №16 — 21%, НВК №1 — 29%.

За словами директора Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пулькіної, після того, як діти вийшли з канікул, звернення до лікарів з приводу ГРВІ збільшилося майже у 2,5 рази - з 40 осіб до 158.

У всіх школярів спостерігаються однакові симптоми – висока температура, яка тримається протягом 6 діб, погано збивається та супроводжується сильним головним болем.

Тому міська влада прийняла рішення призупинити навчання з 25 по 31 січня у місті Бердянськ, селах Азовське, Нововасилівка та Роза.

Також на цей же період призупиняється проведення масових заходів із вихованцями та гурткова робота у закладах культури та спорту міста.

Нагадаємо, станом на 23 січня, в області закрито 3 школи: Тимошівська Михайлівського району, Молочанська Токмакського району та Владівська Чернігівського району.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі