В мартенівському цеху ПАТ "Запоріжсталь" сталась аварія: відео

В мартенівському цеху ПАТ 'Запоріжсталь' сталась аварія: відео

До редакції "Факти Запоріжжя" надійшло відео від наших читачів, на якому зафіксовано розлив металу в мартенівському цеху на металургійному підприємстві ПАТ "Запоріжсталь".

Так, 24 квітня 2020 року в мартенівському цеху ПАТ «Запоріжсталь» сталася аварійна зупинка однієї з мартенівських печей внаслідок вигорання зводу сталеплавильного агрегату. За попередніми даними в мартенівському цеху стався розлив 200-от тон металу.

"Аварійна зупинка супроводжувалася сходом частини продуктів плавки - сталі та шлаку - на робочий майданчик пічного прольоту. Частково пошкоджена вогнетривка кладка сталеплавильної печі, інше металургійне устаткування не пошкоджено. Додаткового навантаження на навколишнє середовище аварійна зупинка печі не зробила. Комбінат працює в штатному режимі. Весь персонал, дотримуючись вимог безпеки технологічного процесу, в цей момент знаходився в безпечній зоні, що не на робочому майданчику. Жертв і постраждалих немає", - коментар виданню "Факти Запоріжжя" надали у відомстві ПАТ "Запоріжсталь".

На цей час виконані роботи по очищенню робочого майданчика пічного прольоту мартена від продуктів плавки, ведуться ремонтні роботи безпосередньо на металургійному агрегаті, його робота після ремонту запланована на 3 травня. обставини аварійної зупинки печі з'ясовуються.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі