В обладміністрації активісти вимагали звіт про аварію на ЗТМК: дослідження їм не показали

В обладміністрації активісти вимагали звіт про аварію на ЗТМК: дослідження їм не показали

Наразі не відомо, чи існує звіт про аварію на ЗТМК

29 липня екоактивісти прийшли до Запорізької обладміністрації і намагалися отримати результати лабораторних досліджень щодо аварії, яка сталася на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті зранку, 28 липня. Отримати його від чиновників так і не вдалося. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Микола Ралик.

За словами запоріжця, після прохання представити звіт про витік тетрахлориду на підприємстві, активістів направили до секретаря. Вона повідомила, що таких документів не має і направила до заступника. Він заявив, що не має відношення до екологічних питань та про лабораторні дослідження з приводу аварії не чув. Після чого порохав його не затримувати через те, що робочий день вже закінчився. Активісти впевнені - або звіту не існіє, або результати дослідження приховують від громадськості.

У свою чергу на сайті ЗТМК повідомляють, що наслідки аварії усунули й загрози для населення або екології регіону немає. Наразі підприємство працює в штатному режимі.

Нагадаємо, ми повідомляли про витік небезпечної сполуки хлориду, який стався на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті 28 липня. Аварія сталася через протікання баку. Наслідки небезпечної ситуації усунули рятувальники.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі