В один клік: для запоріжан активували е-послугу "Пенсійний фонд України"

В один клік: для запоріжан активували е-послугу 'Пенсійний фонд України'

Відтепер запоріжани можуть скористатися послугами додатку електронних сервісів Пенсійного фонду України. Доступ забезпечений у будь-якому зручному форматі (чи то смартфон, чи планшет).

Версії мобільного додатку на першому етапі доступні для користувачів смартфонів на базі платформи Android  та IOS.

Мобільний додаток «Пенсійний фонд» забезпечує:

Відтак користувачі послуг можуть переглянути відомості з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж). Пенсіонери мають можливість переглянути відомості з електронної пенсійної справи, а всі інші категорії –  стан опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів, верифікувати документи, довідки, сформовані в особистому електронному кабінеті, а також одержати та переглянути повідомлення від Пенсійного фонду України.

Незабаром для громадян розроблять й інші функції: подання документів для призначення / перерахунку пенсій в один дотик (Е-пенсія); зміна параметрів інформування; запис на прийом у відділи обслуговування; перегляд електронних листків непрацездатності по застрахованій особі; подання запитів на формування електронних листків непрацездатності застрахованою особою; погодження щодо реєстрації електронних листків непрацездатності по зверненню страхувальників.

Наразі доступна тестова версія мобільного додатку.

Завантажити додаток можна за посиланням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі