В одному із запорізьких районів розпочався ремонт тротуарів

В одному із запорізьких районів розпочався ремонт тротуарів

В Заводському районі Запоріжжя по вулиці Тенісній розпочалися ремонтні роботи з відновлення тротуарів.

Так, капітальний ремонт буде виконаний на площі 4 тис кв. м і завершиться до 31 травня. Для цього з міського бюджету виділено 4,2 млн грн, повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

- Тут буде покладена сучасна тротуарна плитка, заасфальтовані в'їзди у двори, замінені поребрики. Це перший етап комплексної програми з відновлення пішохідних маршрутів руху в Заводському районі. Це роботи капітального характеру. Слідом за цією вулицею ми плануємо в середині травня почати ремонт тротуарів по вулиці Лізи Чайкіної. Також в цю програму входить поточний ремонт тротуарів. Цього року виділено 4 млн 700 тис. грн - це ремонти ще 10 локацій по району. Ми вирішили звернути увагу на зупинкові комплекси, підходи до шкіл, палаців культури, місця масового пересування людей. Намагаємося робити так, щоб після виконання цих робіт жителям Заводського району було комфортно ходити пішки, - повідомив голова райадміністрації Запорізької міськради по Заводському району Андрій Баєв.

Загалом в Заводському районі планують відремонтувати близько 15 тис. кв. м тротуарів. Всі роботи будуть завершені до кінця серпня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі