В Україні ліквідують дитячі будинки

В Україні ліквідують дитячі будинки

В Україні добігає кінці реформування дитячих будинків шляхом влаштування дітей у патронатні або прийомні сім’ї. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль.

Вже у цьому році, за словами міністра,  дітей не будуть влаштовувати у дитячі будинки, соціальні служби будуть робити усе можливе задля того, щоб дитина залишалась із рідними батьками, тільки у випадках виключення їх будуть направляти у патронатні, прийомні сім’ї або будинки сімейного типу.

"Діти зможуть жити в будинках дитини до 2023 року. До 2023 року на місці дитячих будинків будуть організовані паліативної-реабілітаційні центри. Ці центри надаватимуть допомогу всім дітям, незалежно від їх соціального статусу і віку", - зазначив Коваль.

Також, з цього року влаштування дітей до дитячих будинків стане платним, а паліативно-реабілітаційні центри будуть опікуватись не тільки тими дітьми з особливими потребами, що проходять реабілітацію у центрах, але й надавати усю необхідну допомогу дітям, що вже виховуються у прийомних сім’ях.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі