В Україні планують поєднати масштабний ремонт доріг і працевлаштування 150 тисяч осіб

В Україні планують поєднати масштабний ремонт доріг і працевлаштування 150 тисяч осіб

У 2020 році Україна залучає на дорожні роботи рекордні 112 млрд грн. У межах національного проєкту «Велике будівництво» планується відремонтувати понад 6,5 тис. км доріг, однак  такі масштабні дорожні інвестиції значно розширюють потребу у робочих місцях. У зв'язку з цим, в Україні ініційовано запуск проєкту «Дороги та робота».

Про це повідомили на офіційному порталі Кабінету Міністрів.

Для виконання сценарію Укравтодору щодо оновлення понад 4 тис. км державних доріг у 2020 році, дорожня галузь має залучити понад 38 тис. дорожніх спеціалістів. Ще близько 120 тисяч робочих місць буде створено у супутніх галузях – йдеться про розвиток ринку проєктувальних й інжинірингових послуг, матеріальне виробництво та компанії зі сфери обслуговування. Зокрема, очікується інтенсивний ріст придорожньої інфраструктури.

За словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, всього у 2020 році для реалізації планів Укравтодору планується залучити понад 150 тисяч працівників. 

На сайті є інструмент для пошуку вакансій за трьома основними критеріями: професією, регіоном і компанією. Після вибору бажаної опції, користувач переходить на окремі блоки сайту robota.ua, розроблені спеціально для проєкту. Підрядні організації оперативно розміщують свої вакансії, які доступні в єдиній базі robota.ua.

Меморандум фіксує мінімальну заробітну плату дорожніх працівників на рівні 9 670 грн на місяць. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі