В Україні проходять мітинги у підтримку російської мови

В Україні проходять мітинги у підтримку російської мови

У Харкові активісти вийшли на вулиці міста у підтримку російської мови та російськомовних шкіл. У зв’язку з цим на сайті президента небайдужі розмістили петицію «Дати - російськомовному населенню країни навчання дітей їхньою рідною російською мовою!». Повідомляє Інтрефакс.

Як повідомляється, своєрідний мітинг організований главою Харківської міської організації "Опозиційною платформи - За життя" Андрієм Лесиком, закінчився навіть не почавшись, адже ще до початку акції почали збиратися представники "Національних дружин", "Правого сектора", "Фрайкора" та інших націонал-патріотичних організацій, які скандувати "Чемодан, вокзал, Росія!". Після суточок, невідомий розпилив газ.

Після цього, на сайті президента ініціювали петицію у підтримку російської мови у школах, як стверджує автор - це потрібно для цілісності держави.

«У південній частині країни люди збираються мітингувати і перекривати траси в свої міста, вимагаючи для своїх дітей навчання російською мовою. Наша держава багато років жила з двома мовами і всіх все влаштовувало» - йдеться у петиції.

Ініціативу вже підтримало 168 осіб із 25 000 потрібних.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі