В Україні скасовують низку авіарейсів: Запоріжжя у списку

В Україні скасовують низку авіарейсів: Запоріжжя у списку

У зв'язку з поширенням коронавірусу МАУ коригують авіарейси на низці напрямків. Зокрема, будуть скасовані рейси із Запоріжжя.

Про це повідомили на офіційному сайті компанії «Міжнародні Авіалінії України»

Так, у МАУ прийнято рішення призупинити виконання рейсів Київ – Венеція до 12 квітня. Пасажири зможуть покинути територію Італії лише на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану, які виконуватимуться з метою повернути українців на батьківщину – переважно на вивезення. Для переїзду з Венеції до Риму або іншого міста для вильоту в Україну необхідно буде завантажити та заповнити спеціальну декларацію.

Зокрема, буде змінено графік польотів з міст України до Тель-Авіва. До 8 квітня скасовані рейси Одеса – Тель-Авів (окрім 18 і 25 березня) і Дніпро – Тель-Авів, а також рейси Харків – Тель-Авів з 15 березня по 8 квітня. Рейси Київ – Тель-Авів виконуватимуться двічі на день. Пасажирам рейсів Дніпро – Тель-Авів буде запропонований альтернативний варіант перельоту через Київ на найближчий рейс.

З 13 березня по 7 квітня авіакомпанія виконуватиме по одному рейсу на день між Києвом і Лондоном.

Внутрішні рейси також зазнають змін. До 8 квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом і Запоріжжям.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі