В Україні створений додаток для контролю людей на самоізоляції та обсервації

В Україні створений додаток для контролю людей на самоізоляції та обсервації

В Україні запрацював додаток для контролю людей на самоізоляції та обсервації. Наразі він доступний в Play Market. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі «Прямого».

«Уже вчора почали тестувати .Ми розробили додаток за 4 дні. Уже Google підтвердив його, там він доступний. Apple потрібно ще декілька годин чи день, щоб він з'явився. Тоді ми відразу почнемо його використовувати на великому масштабі людей», — зазначив Федоров.

Міністр пояснив, що за допомогою додатку цілодобово не відстежуватиметься пересування людей, а тільки коли вмикається геолокація через push-повідомлені.

«Протягом дня упродовж 14 днів людині надходитиме до десяти push-повідомлень. Тільки у момент, коли приходить push-повідомилення, у людини вмикається геолокація. Людині потрібно сфотографуватися, щоб підтвердити, що саме вона перебуває у цьому місці. У цей момент трекається геолокація. Немає повного контролю пересування», — повідомив Федоров.

Програма передбачається для людей, які повернулися з-за кордону і мають бути на 14-денній обсервації,хворі на Covid-19, які лікуються вдома, люди з підозрою на коронавірус.

Якщо буде порушення обсервації чи самоізоляції, людину можуть оштрафувати.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі