В Україні запрацюють електронні лікарняні, - Кабінет Міністрів

В Україні запрацюють електронні лікарняні, - Кабінет Міністрів

Уряд ухвалив постанову  про запровадження електронних лікарняних, які замінять листки непрацездатності. Зазначається, що нова система має запрацювати вже з квітня 2020 року.

Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

За словами Міністра, з 1 квітня поточного року медики виписуватимуть лікарняні не на стандартних бланках, а через веб-інтерфейс з використанням цифрового підпису. Урядовці сподіваються, що система електронних лікарняних зекономить державі мільярди гривень, які виплачуються за фальшивими листками непрацездатності.

В уряді сподіваються, що система електронних лікарняних зекономить державі мільярди гривень, які виплачуються за фальшивими листками непрацездатності. Також там очікують, що підробити електронні лікарняні буде складніше, адже всі дії лікарів будуть автоматично фіксуватися у спеціальній електронній системі.

«Громадянам можна буде не відвідувати лікарню окремо, щоб закрити лікарняний. Лікар ставить строк лікарняного за замовченням і він може закриватись без додатково візиту (візит потрібен, якщо строк інший)», — пояснив Дмитро Дубілет.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі