В Україні запустять кілька мобільних застосунків для боротьби з коронавірусом

В Україні запустять кілька мобільних застосунків для боротьби з коронавірусом

Міністерство цифрової трансформації готується до запуску одразу трьох інструментів, покликаних запобігати поширенню коронавірусу SARS-CoV-2. Застосунки функціонуватимуть вже з наступного тижня.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами Федорова, цифрові технології стають ще більш ефективними для роботи, спілкування та боротьби проти пандемії. У Мінцифри відібрали найдієвіші цифрові інструменти для запобігання поширенню хвороби.

З огляду на це, для українців запустять мобільний застосунок для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції. Обов’язковим контроль буде для хворих та добровільним для самоізольованих через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Крім того, додаток дозволять замовляти хворим продукти та ліки онлайн та повідомляти про стан здоров’я.

Застосунок «Дія» отримає нову функцію - моніторинг можливого контакту з хворим. Ідея полягає у застосуванні широкої мережі QR-кодів у магазинах, таксі тощо. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, її попереджатимуть про можливий контакт з хворим. 

В Україні запустять онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine — національний конкурс проєктів від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією та підтримкою українців у цей непростий час. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі