В Запоріжжі під носом у правоохоронців працює елітний бордель (Фото)

В Запоріжжі під носом у правоохоронців працює елітний бордель (Фото)

Два роки тому заклад гучно закрили, а господині дали 1 рік умовно

У вільному доступі в мережі інтернет можна знайти та переглянути сайт елітного борделю «Червоний рояль», який відкрито працює у Запоріжжі по вулиці Пестеля, 14а (район площі Пушкіна).

На веб-сайті закладу в онлайн-режимі можна обрати собі дівчину, ознайомитися з її параметрами, послугами та цінами на них, а також замовити апартаменти для відпочинку.

Про те, що власники нелегального бізнесу не приховують, які саме послуги надає заклад, свідчать відгуки вдячних клієнтів та численні рекламні матеріали у мережі.

Ціни на послуги, які очікують на любителів «полунички», теж можна знайти у вільному доступі. Дівчата поділяються на категорії: прості, віп і преміум-класу, віком від 19 до 26 років. Від того, з якої категорії дівчина та яких саме задоволень прагне клієнт, залежить вартість обслуговування.  

Як з’ясувалося, раніше «Червоний рояль» привертав увагу запорізьких правоохоронців. Щоправда, раніше він працював під іншою назвою та за іншою адресою. У січні 2017 року бордель прикрили. Про факт закриття повідомляла прес-служба Нацполіції у Запорізькій області та ЗМІ.  

Про закриття цього будинку розпусти повідомив тоді і прокурор Роман Мазурик на своїй сторінці у Facebook, поділившись фотографіями.

В матеріалах слідства йшлося про те, що публічний дім організувала мешканка Запоріжжя, яка орендувала для цього приватний двоповерховий будинок по вулиці Вузівська, 3. Тоді він був відомий загалу як салон «Vip-House». Послуги закладу так само продавали через інтернет, заманюючи клієнтів пропозицією різних збочень. Власницю борделю затримали у січні 2017 року.

У ході слідства було встановлено, що в період з вересня 2016-го по січень 2017 року підсудна керувала цим борделем: забезпечувала повій продуктами харчування та грошовою винагородою; організовувала прибирання приміщень, платила за комунальні послуги тощо. Жінку визнали винною і призначили покарання у вигляді умовного терміну на 1 рік.

Про те, що бордель відновив роботу, свідчать не лише фотографії того самого червоного роялю – символу закладу. Але й те, що власники бізнесу у рекламних оголошеннях вказують стару назву - «Vip-House», напевно, щоб не втратити постійних клієнтів.  

Наші кореспонденти спробували з’ясувати, чому вже за місяць після такого гучного і показового  закриття заклад знову запрацював. Поінформовані джерела видання припускають: така зухвала  поведінка власників «Червоного роялю» неможлива без відома та сприяння впливових «силовиків», а свою частку прибутку від протизаконного бізнесу отримують деякі запорізькі високопосадовці у погонах.

Нагадаємо, що на сьогодні заняття проституцією в Україні вважається кримінальним злочином. І діяльність «Червоного роялю» підпадає під санкції, принаймні, двох статей Кримінального кодексу: ст. 303 «Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією» та ст. 302. «Створення або утримання місць розпусти і звідництво».

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі