В Запоріжжі школяра відсторонили від занять через відсутність щеплень (відео)

В Запоріжжі школяра відсторонили від занять через відсутність щеплень (відео)

Наразі на місці події батьки та активісти чекають на рішення поліція, яка прибула на виклик обурених громадян.

Відсутність механізму допуску та недопуску дітей із відсутністю щеплень до занять у школі починає даватися взнаки – так, сьогодні у Запорізькому академічному ліцеї відсторонили від навчання школяра через відсутність щеплень.

Стрім із місця подій веде мешканець Запоріжжя Сергій Мазуренко у своєму Facebook.

Наразі на місці події батьки та активісти чекають на рішення поліція, яка прибула на виклик обурених громадян. Правоохоронці намагаються розібратися у справі.

Ми вже писали про те, що у Запорізькій області дітей без щеплень не пускають в школи, виняток готові зробити лише для дітей, яким протипоказана вакцинація. Про це під час прес-конференції повідомила директор обласного департаменту освіти Тетяна Озерова.

Згідно із спільним наказом МОЗ та Міносвіти України від 6 вересня 2018 року, до навчання заборонено допускати дітлахів, які не мають необхідних щеплень. Це аргументувалося складним епідеміологічним станом в країні. Але попри підтвердження цього наказу у 2019 році вже колишніми в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун та міністром освіти Лілією Гриневич цього наказу, адекватних механізмів реалізації цієї заборони розроблено не було.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі