В Запоріжжі знищують свіжепокладений асфальт

В Запоріжжі знищують свіжепокладений асфальт

Містяни скаржаться на водіїв вантажівок, які ігнорують заборону на пересування щойно відремонтованими ділянками доріг.

Попри те, що в Запоріжжі комунальники завзято ремонтують дороги, новий асфальт ризикує прожити дуже коротке життя – до першої зливи. А все тому, що водії великогабаритних вантажівок ігнорують заборони на пересування відремонтованими ділянками.

Зокрема, повідомляє один із запорізьких пабліків, містяни скаржаться на рух вантажівок Північним шосе, на якому йде ремонт аварійних ділянок асфальтного покриття. Оскільки водії вантажних автівок відкрито ігнорують заборону на рух відремонтованими дорогами, коліса буквально вщент знищують новий асфальт, який тане під сонцем. А враховуючи те, що кладуть його шестисантиметровим шаром, місцеві мешканці побоюються, що довгого життя в асфальту не буде.

Містяни просять вжити заходів проти водіїв, які руйнують відремонтовані дороги – через їхні дії ремонт не дає відчутних наслідків, дороги швидко повертаються до свого "дірчастого" стану, а нерви у містян не залізні і свавілля "фуроводів" витримувати більше не можуть.

Нагадаємо, ми писали, що цьогоріч в області планують відремонтувати 50 км доріг за 360 млн грн. А також ми повідомляли, що багатотонні фури попри усі заборони продовжують іздити греблею та мостами Преображенського. Щоправда, після низки публікацій у ЗМІ поліція вжила заходів щодо порушників, і до кінця ремонту греблі вантажівки на неї пропускати не будуть взагалі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі