В Запорізькій області триває боротьба з наркоманією

В Запорізькій області триває боротьба з наркоманією

За минулу добу запорізькі поліцейські затримали два десятки осіб, які мали при собі наркотичні речовини. Більшість із затриманих, п’ятнадцять осіб, мали при собі речовину рослинного походження.  Чотири особи були затримані із кристалічною речовиною білого кольору. В одного підозрюваного вилучили флакон з рідиною темно-бурого кольору об'ємом близько 10 мл.

Усіх затриманих було опитано та відпущено. Вилучені речовини направлені на експертизу. По даним фактам відкриті кримінальні провадження. Винуватцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ситуація з наркоманією в Запоріжжі залишається досить гострою. Щоденно правоохоронці затримують осіб, які мають при собі наркотичні речовини, або осіб, які займаються збутом таких речовин.

На передодні виборів більшість «болючих» питань отримують  широкий розголос. Цікаво дізнатись, що планують робити кандидати, у разі виграшу на місцевих виборах. Чи мають вони приблизний план дій, аби в рамках своїх повноважень впливати на ситуацію з рівнем наркоманії у Запоріжжі?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі