ВАКС обрав запобіжні заходи трьом підозрюваним у справі з Бердянською філією АМПУ

ВАКС обрав запобіжні заходи трьом підозрюваним у справі з Бердянською філією АМПУ

У Вищому антикорупційному суді обрали запобіжні заходи ще двом представникам Бердянської філії ДП АМПУ. 

Про це повідомили на сторінці суду 21 лютого.

Так, суддя обрав запобіжні заходи заступнику начальника та інженеру Бердянської філії ДП АМПУ - домашній арешт в нічний час доби до 19 квітня 2020 року включно. З цього часу заступникові голови Бердянської філії ДП АМПУ заборонено залишати місце проживання без дозволу із 22:00 до 06:00. Інженерові - із 23:00 і до 06:00.

За результатами судового засідання, на обох підозрюваних покладено додаткові обов'язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді або суду за кожною вимогою; не від'їжджати із населеного пункту, де зареєстровані або перебувають без дозволу підозрювані; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними; здати документи, що дають право на виїзд з України, на зберігання до Державної міграційної служби України; носити браслети для контролю.

Крім того, 21 лютого, слідчий суддя також обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб з альтернативою внесення застави  (609 580 грн) ексочільниці комерційної компанії, яку підозрюють у завданні збитків Бердянський філії ДП АМПУ.

Слідством встановлено, що вказані особи організували схему, за якою державне підприємство перерахувало комерційній компанії кошти за фактично непоставлене обладнання. Як наслідок, державі було завдано збитків на суму 2,49 млн гривень, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі