Валютні активи та автопарки: як живуть співробітники запорізького підприємства "Іскра"

Валютні активи та автопарки: як живуть співробітники запорізького підприємства 'Іскра'

Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра» відоме виробництвом наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. Співробітників підприємства позиціонують як високоінтелектуальних і першокласних. Проте їх заробітна плата та спроможність до матеріального забезпечення - це вже інше питання.

Наші журналісти натрапили на декларацію начальниці відділу НВК "Іскра" Вєлкової Валентини. Як виявилось, співробітники цього підприємства можуть дозволити собі мати валютні статки та кілька автомобілів.

Згідно з е-декларацією посадовиці, на праві спільної власності з усіма членами родини Валентина Олександрівна має дві квартири. Також сім'я володіє двома автомобілями - Peugeot 206А та Cevrolet AVEO, будуючи для них гараж.

За основним місцем роботи начальниця відділу отримала заробітну плату у розмірі 317 тис грн. Натомість, на її рахунку 81 тис грн та 1, 29 тис доларів грошових активів. Однак чималу суму Валентина Олександрівна позичила третім особам - 11,7 тис євро та 7,7 тис доларів.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі