Валютні активи та земельні угіддя: як живе родина запорізького правоохоронця?

Валютні активи та земельні угіддя: як живе родина запорізького правоохоронця?

Сьогодні ми продовжимо знайомити вас із деклараціями запорізьких правоохоронців, які мають чималу заробітну плату та можуть похвалитися комфортними умовами життя.

На порядку денному - старший уповноважений з особливо важливих справ відділу оперативного забезпечення ТО ДФС південних регіонів України ГУ ВБ ДФС Володимир Козлов.  Правоохоронець не має мільйонних статків і не подорожує кожен місяць за кордон, та все одно родина може похвалитися своїми доходами.

Подружжя Козлових має квартиру та три земельних ділянки загальною площею 117 тис. кв. м.

Родина правоохоронця має лише одну автівку - Chevrolet Aveo 2007.

За 2019 рік спіробітник ДФС зареєстрував заробітну плату в розмірі 230 тис. грн, а також гроші на кредитній картці - 31 тис. грн. Натомість, його дружина отримала дохід від надання майна  в оренду - 29 тис. грн., соціальні виплати - 10 тис. грн, дохід від відчуження нерухомого майна - 22,6 тис. грн.

Також у власності родини Володимира Козлова - 3 тис. доларів готівкою та чотири відкритих банківських рахунки.

Варто зазначити, що у декларації правоохоронця за 2017 рік містився "червоний прапорець" за невказування вартості нерухомого майна, набутого в тому ж році, а саме - земельної ділянки. Однак ціна за землю так і нез'явилась у документі 2019 року. Цим він порушив п.п. 2, 2-1 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", що свідчить про важливість вказування "даних щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування".  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі