Валютні статки і три автівки: про що свідчить декларація запорізького прокурора?

Валютні статки і три автівки: про що свідчить декларація запорізького прокурора?

Скільки ж цікавого іноді містять декларації чиновників Запорізької області. І ми не можемо не поділитися цим із вами. Сьогодні розповімо про статки прокурора, родина якого ласа до валютних грошових активів та новеньких автівок.

Дмитро Дмитрович Григоренко - прокурор Запорізького відділу Запорізької місцевої прокуратури №2. Серед членів сім'ї він вказав лише дружину, з якою розділив майже все надбане майно. 

Прокурор має дві квартири, одна з яких належить йому на праві спільної власності, а інша - на праві користування.

Автопарк родини Григоренків налічує три автівки - Chevrolet Aveo 2007, Volkswagen Passt CC 2010, Kia Picanto 2008. Однак, на всі три автівки прокурор має права користування.

За основним місцем роботи Дмитро Григоренко отримав зарплатню у розмірі 334 тис. грн. та кредитну пропозицію Приватбанку до заробітної банківської карти - 87 тис. грн.. У свою чергу, дружина прокурора володіє грошовим подарунком - 41 тис. грн.

Загальна сума активів, які родина прокурора зберігає у готівці та на банківських рахунках - 35 тис. доларів та 18 тис. грн.

Здається, прихильність до валюних статків - це тенденція багатьох посадовців Запорізької області. Адже робота приходить і уходить, а долари завжди залишаються у кишені.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі