Валютні збереження та кілька квартир: що приховує декларація запорізького медика

Валютні збереження та кілька квартир: що приховує декларація запорізького медика

Сьогодні ми продовжуємо наповнювати постійну рубрику "Задекларовані та щасливі", розповідаючи про цікавих постатей Запорізької області, які вміють налагоджувати грошові джерела. Найчастіше ми беремо до уваги держслужбовців, які мали б працювати на благо народу, а не себе в першу чергу.

Наразі у нашій рубриці директор КНП "Пологовий будинок №4" ЗМР Юрій Бессарабов, якого медицина збагатила валютними активами та чималою кількістю нерухомого майна.

У власності родини Юрія Миколайовича - 3 квартири, гараж та кілька однакових земельних ділянок загальною площею 209,2 тис. кв.м.

У 2017 році протягом кількох днів подружжя придбало дві легкові автівки - Fiat 500X 2015 та Volkswagen Passat 2015. Вартість авто становила 607 тис. грн. та 491 тис. грн. відповідно.

У 2019 році Юрій Бессарабов отримав заробітну плату у розмірі 323 тис. грн. У свою чергу, дружина директора отримала 138 тис. грн. заробітної плати, 2 тис. грн. грошового подарунку від Вознесенівської організації профспілки працівників охорони здоров'я, 10 тис. матеріальної допомоги від Управління соцзахисту населення, 39 тис. грн. доходу від БО "Благодійний фонд сподівання", 310 тис. грн. від надання майна в оренду.

Усі грошові активи, вказані в декларації, родина зберігає у валюті - 91,5 тис. доларів (приблизно 2,474 млн грн.) та 2 тис. євро (приблизно 58 тис. грн.).

Очевидно, медицина - це також непогане місце поживи, оскільки дохід директора медзакладу нічим не поступається доходам "заможних" правоохоронців Запорізької області.

Раніше ми розповідали про директора ''Обласного перинатального центру '' Запорізької обласної ради – Олександра Кирилюка. Він володіє чотирма квартирами, акціями у товаристві та майже півмільйонною зарплатнею.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі