Вартість новорічного столу, викриття фінансової піраміди та "непрозора" ВЕС: підсумки дня у Запоріжжі

Вартість новорічного столу, викриття фінансової піраміди та 'непрозора' ВЕС: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 27 грудня.

Вітряки на запорізькому курорті: усе більше протизаконності

Ми вже розповідали, що будівництво найбільшої в ЄС вітрової електростанції на території Якимівської та Кирилівської ОТГ розпочато із порушенням порядку отримання дозвільних документів. (Читати)

Запорізька ялинка увійшла до ТОП-5 найвищих і найдорожчих в Україні

У кожному місті є своя головна ялинка, і кожна претендує на звання "найгарнішої і найвищої в Україні". Проте яку вартість має ця краса? Пропонуємо подивитись. (Читати)

У Києві затримали власника запорізької мережі ювелірних магазинів

У Києві затримали засновника та власника запорізької мережі ломбардів, ювелірних магазинів та обмінних пунктів Demos Геннадія Дяченка. (Читати)

Скільки коштуватиме новорічний стіл запоріжанам?

Новий Рік не за горами, і майже кожен запоріжанин вже ламає голову над бюджетом, який варто розподілити для закупівлі продуктів на святковий стіл. Ми проаналізували цінову політику продуктів у мережі супермаркетів "АТБ" та гіпермаркеті "Ашан", і підрахували середню вартість стандартної новорічної трапези. (Читати)

"Запоріжсталь" оштрафували за забруднення повітря

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області здійснили планову перевірку на дотримання вимог природоохоронного законодавства. Внаслідок цього у діяльності ПАТ "Запоріжсталь" знайшли порушення. (Читати)

Як запоріжанам святкувати Новий рік без алкоголю?

Головний напій на новорічному столі - шампанське. Вже тривалий час його навіть вважають одним із атрибутів свята. Не всі запоріжани вживають алкоголь, проте вони можуть придбати чи самостійно приготувати смачні безалкогольні замінники. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі