«Великдень вдома»: що пропонує держава

«Великдень вдома»: що пропонує держава

В Україні карантин продовжили до 24 квітня, у цей саме час на 19 число припадає свято Великдень, але у сучасних умовах пандемії деяких традицій доведеться уникнути. Тому держава готує спеціальний проєкт.

Володимир Зеленський поспілкувався с очільниками церков щодо безпеки проведення богослужінь під час епідемії коронавірусу.

«Керівники церков розуміють, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість прихожан. Усі очільники церков погоджуються з цим», — зазначив Зеленський.

Найскладнішим питанням, на думку президента, є проведення Великодніх свят.

«Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо та вже скоро презентуємо проект «Великдень вдома», який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах», — сказав Зеленський

Однак, що саме передбачає даний проєкт поки не відомо.Крім цього, на нараді розглянули можливість розміщення патрулів біля храмів та церков, які в разі великого скупчення вірян проводитимуть з ними бесіди щодо небезпеки цього.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі